Повні результати голосування за приз “Глядацька симпатія” I відкритого дистанційного творчого конкурсу “#НашіЗірочки2020”

Номінація “Вокал
№ п/п Конкурсант Кількість переглядів Кількість лайків станом на 17.06.2020
1 Олександра Смірнова 5167 1338
2 Єлизавета Шептун 4799 1100
3 Єва Дрігола 5046 800
4 Вікторія Видря 2202 684
5 Анна Куциніна 845 407
6 Катя Брилева 1921 360
7 Ангеліна Городніченко 1111 344
8 Марія Білодід 899 321
9 Надія Патика 1429 307
10 Назар Пасько 1213 282
11 Вікторія Острівна 1395 264
12 Софія Стась 911 262
13 Таїсія Дерепа 705 252
14 Дмитро Никитенко 743 234
15 Віра Слюсар 852 208
16 Євангеліна Зезюлінська 578 194
17 Аліна Ушакова 2532 172
18 Єва Таран 646 172
19 Єлизавета Захарова 635 167
20 Софія Коновалова 393 167
21 Мирослава Банник 654 164
22 Софія Салькова 546 163
23 Ярослава Нарбутович 427 157
24 Катерина Бойко 679 154
25 Валерія Кісельова 745 148
26 Аріна Василишина 512 148
27 Марія Добриднєва 732 147
28 Дарина Коробкіна 463 146
29 Олеся Чаус 733 140
30 Катерина Ковалева 623 132
31 Марія Уманська 1310 131
32 Ольга Позднякова 758 131
33 Олександра Горенець 583 130
34 Макар Шестаков 591 129
35 Софія Мороз 567 121
36 Дарина Вибла 513 119
37 Поліна Петросян 334 117
38 Августіна Проскура 625 113
39 Еріка Проскура 441 110
40 Валерія Москалець 522 109
41 Валерія Жиркевич 483 109
42 Поліна Тихомирова 448 108
43 Дарія Барко 261 108
44 Ірина Хандак 386 106
45 Мирослава Сокоринська 299 106
46 Христина Мацкевич 791 104
47 Ярослав Ярошевський 541 102
48 Софія Сеніна 424 102
49 Дар’я Шустова 413 102
50 Поліна Іванько 495 100
51 Дар’я Нестерук 303 100
52 Василиса Яброва 531 97
53 Анастасія Волошина 277 97
54 Марія Бойко 300 96
55 Святослав Кулик 315 94
56 Катерина Бабаніна 399 87
57 Орина Полтавец 343 86
58 Марія Боярська 516 85
59 Анна Заруба 225 85
60 Ольга Гончарова 516 84
61 Владислав Бубир 809 83
62 Інга Половяник 337 83
63 Марія Миколаєць 313 83
64 Єлизавета Радченко 217 82
65 Марина Чумаченко 334 81
66 Катерина Ретинська 355 80
67 Катерина Радченко 177 77
68 Віталіна Казанцева 357 76
69 Єлизавета Роговенко 331 73
70 Еріка Тесля 215 70
71 Вікторія Краєва 223 70
72 Христина Адріанова 469 69
73 Злата Полюхович 255 69
74 Маргарита Франків 271 67
75 Софія Мацук 291 66
76 Єлизавета Талан 321 65
77 Богдан Горбачов 291 65
78 Анна Федулова 262 64
79 Ксенія Буряковська 323 63
80 Ярослав Безкоровайний 297 61
81 Уляна Астраханцева 391 59
82 Вероніка Кучерявіна 218 59
83 Вероніка Болотова 187 58
84 Міра Чепеленко 343 53
85 Улляна Дорожко 211 52
86 Анастасія Марченко 237 51
87 Валерія Рязанцева 298 50
88 Дар’я Шевченко 218 50
89 Христина Сухач 190 47
90 Вероніка Горбенко 239 46
91 Мілана Недвига 182 44
92 Михайло Кукса 162 41
93 Марія Кравцова 164 39
94 Михайло Пінчук 135 39
95 Влада Решетняк 371 38
96 Анна Кабанова 228 36
97 Дарина Нікум 209 36
98 Альона Колодяжна 358 35
99 Віталіна Загубигорілка 154 35
100 Вікторія Кобяк 120 35
101 Марина Волошина 181 34
102 Микита Моісеєнков 189 33
103 Юрій Жидков 444 32
104 Єлизавета Хіль 148 32
105 Дар’я Бондаренко 120 32
106 Марина Огирь 390 31
107 Каміла Смола 144 30
108 Ігор Перездрієнко 281 29
109 Ірина Бабицька 174 29
110 Тетяна Щусь 156 29
111 Дарина Кукленко 198 28
112 Христина Макаренко 169 28
113 Денис Бударін 137 27
114 Юлія Колісник 129 27
115 Софія Білак 159 25
116 Ґанна Кожанова 109 25
117 Діана Шарапова 153 24
118 Марія Яковець 170 22
119 Маргарита Кравченко 266 20
120 Анастасія Махиня 148 20
121 Анастасія Романченко 114 20
122 Євгенія Казак 107 20
123 Асія Кспоян 126 19
124 Максим Пономарьов 299 17
125 Неллі Пешикова 114 17
126 Вероніка Калязіна 107 17
127 Аріна Ковгань 161 16
128 Юлія Сахарова 102 15
129 Валерія Рипік 89 13
130 Ксенія Білявська 101 12
131 Іванна Волкова 110 9
132 Олександра Купрік 111 9
133 Поліна Лагода 89 9
134 Дар’я Гарькава 85 8
135 Ангеліна Тураєва 145 7
136 Мирон Мірза 109 6
137 Марія Бабенко 70 6
138 Богдан Прудкий 67 6
139 Анна Удовик 71 6
140 Поліна Бурикіна 60 5
141 Емілія Міщенко 70 4
142 Захар Тараченко 69 4
143 Анна Кравченко 71 4
144 Павло Петренко 49 4
145 Вікторія Паргамонова 78 3
146 Микита Волков 65 3
147 Поліна Осауленко 63 3
148 Злата Васюткевич 88 2
149 Ігор Фарафонов 73 2
150 Єлизавета Криворотько 75 1

 

Номінація “Інструментальна музика (духові та ударні  інструменти)”
Конкурсант Кількість переглядів на YouTube Кілікість набраних лайків станом на 17.06.2020
1 Олександр Журавель 5480 2175
2 Марія Макарова 3283 1135
3 Єгор Миронов 1380 570
4 Ілля Миронов 1362 531
5 Катерина Малій 1358 469
6 Мирослава Самофал 1745 423
7 Орина Потапенко 1523 368
8 Софія Гайдара 741 234
9 Катерина Поліканова 878 191
10 Ірина Боброва 555 177
11 Діана Гардадіна 631 170
12 Софія Сидоренко 520 161
13 Софія Кириченко 502 140
14 Ілона Антонова 480 133
15 Артур Гюльбандян 488 126
16 Єгор Руденко 341 122
17 Артур Ребенок 747 108
18 Тимур Халілов 398 105
19 Георгій Карнаух 387 94
20 Михайло Назарько 339 82
21 Єлизавета Вовк 221 77
22 Дар’я Зоря 231 74
23 Поліна Проценко 313 73
24 Микита Жуков 257 73
25 Софія Акопова 261 71
26 Віолета Сішненко 237 70
27 Анастасія Ляшевич 239 67
28 Костянтин Філіппов 427 63
29 Артем Лижник 196 63
30 Дар’я Кривич 218 56
31 Семен Зарніков 266 53
32 Маргаріта Кузьменко 151 51
33 Артем Воронін 260 50
34 Андрій Лебедєв 233 47
35 Іванка Черешник 310 40
36 Павло Топольницький 124 38
37 Єлизавета Гузенко 154 35
38 Діана Подвойська 114 33
39 Іван Сущенко 95 25
40 Данило Верташ 93 23
41 Ян Голенко 130 22
42 Єлизавета Дем’яненко 191 22
43 Тимофій Кочетков 109 22
44 Аліса Кравченко 84 19
45 Павло Верташ 80 19
46 Максим Гнетько 88 16
47 Тая Литовченко 86 14
48 Віра Сизько 98 14
49 Єгор Карманович 131 13
50 Поліна Голуб 100 12
51 Дар’я Васянович 146 12
52 Сергій Кухаренко 77 10
53 Фелікс Хрістенсен 64 8
54 Олексій Колотилін 77 8
55 Діана Чуприна 77 8
56 Роман Дундук 69 7
57 Емілія Міршаріпова 65 5
58 Станіслав Селін 73 4
59 Марина Чернишова 60 3
60 Діана Гончарова 58 3
61 Дебора Лопаткіна 63 3
62 Олександра Клисак 87 2

 

Номінація “Оригінальний жанр та театральне мистецтво”
Конкурсант Кількість переглядів на YouTube Кілікість набраних лайків станом на 17.06.2020
1 Дар’я Бабенко 2743 724
2 Анна Сидоренко 1266 260
3 Данило Мостовий 864 251
4 Кароліна Сумарюк 1000 215
5 Катерина Кліменко 718 193
6 Андрій Жук 1082 180
7 Меланія Кисельова 420 120
8 Ауріка Цедзінська 654 116
9 Денис Бонк 381 112
10 Варвара Сєнькова 488 100
11 Евеліна Тарасова 276 93
12 Роман Родзинський 470 78
13 Павло Поспєлов 255 74
14 Дар’я Санжара 501 69
15 Олеся Маньковська 418 68
16 Кіра Олефріенко 199 68
17 Ангеліна Молошная 372 63
18 Артур Козакевич 299 59
19 Ангеліна Мироновська 342 57
20 Максим Фетісов 169 56
21 Владислава Громова 238 53
22 Катерина Романенко 327 40
23 Олександра Годовалова 212 40
24 Ангеліна Попова 95 39
25 Милослава Красовська 120 38
26 Влада Гнатушенко 222 36
27 Нелі Шипілова 169 36
28 Ярослав Громов 234 30
29 Дарина 121 29
30 Маргарита Заєць 112 29
31 Богдан Кабанов 154 26
32 Орина Васильєва 138 21
33 Аліна Виноградова 119 11
34 Радмила Шаулова 175 10
35 Максим Симчіч 98 10
36 Єва Гужва 62 8
37 Анастасія Тарасова 101 7
38 Анастасія Андрусенко 94 7
39 Олександр Калацький 140 6
40 Валерія Підгорна 67 4
41 Микола Колєснік 55 4
42 Аліна Омельченко 73 3
43 Міла Климентьєва 60 3
44 Іванна Вербицька 85 2
45 Дар’я Каменца, Микита Зайцев 43 1
46 Анастасія Гришанова 40 1

 

Номінація “Хореографія”
Конкурсант Кількість переглядів на YouTube Кілікість набраних лайків станом на 17.06.2020
1 Юлія Мовчан 2474 634
2 Василиса Мороз 2209 530
3 Євгенія Рогульска 1742 515
4 Дар’я Бойко 1491 503
5 Альона Албатова 1708 389
6 Каріна Макаренко 1401 311
7 Олександра Канонірова 1018 252
8 Софія Болотова 719 206
9 Маргарита Пашкевич 747 192
10 Вікторія Жиліна 546 180
11 Варвара Рондова 712 174
12 Поліна Дубіфаст 637 169
13 Семен Швець 500 166
14 Олександра Чеснова 632 158
15 Анастасія Мамедова 691 156
16 Аріна Ковган 637 141
17 Вероніка Бабенко 561 130
18 Ліля Маркова 505 116
19 Яна Кононенко 414 112
20 Поліна Федорович 497 110
21 Марія Масалова 496 101
22 Анастасія Комарова 405 97
23 Олеся Шаповалова 368 84
24 Єлизавета Хоменко 493 79
25 Анастасія Внукова 507 78
26 Дар’я Ябурова 264 77
27 Марія Коритко 352 75
28 Іванна Коваленко 226 75
29 Василиса Чернишева 188 73
30 Ярослава Положай 526 67
31 Максим Ермак 338 65
32 Олександра Киреєва 301 63
33 Діана Єцкова 355 62
34 Вероніка Кривіло 339 58
35 Юлія Старикова 284 58
36 Дар’я Чумакова 210 54
37 Юліана Андрєєва 218 50
38 Роман Ермак 244 48
39 Дар’я Шаповалова 195 47
40 Злата Жарая 193 40
41 Злата Довгаль 168 40
42 Ксенія Коханевич 183 30
43 Вероніка Попова 86 21
44 Вікторія Коломєйцева 224 19
45 Владислава Дульдієр 118 18
46 Ірина Гуменюк 88 18
47 Мілана Кривоносенко 99 10
48 Ангеліна Котова 256 7
49 Евеліна Волок 112 6
50 Олександра Шаровара 127 5
51 Катерина Калієвська 107 5
52 Дмитро Стрижак 59 5
53 Софія Зафірова 101 4
54 Аріна Мала 143 3

 

Номінація “Інструментальна музика (клавішні інструменти)”
Конкурсант Кількість переглядів на YouTube Кілікість набраних лайків станом на 17.06.2020
1 Вероніка Зирянова 2425 1491
2 Поліна Куліш 1337 1095
3 Ігор Горбунов 5821 1003
4 Емілія Лобова 2573 948
5 Роман Пола 1809 740
6 Марія Данильченко 3477 688
7 Ігор Панченко 1588 521
8 Тетяна Горнак 1663 456
19 Ібрагім Бюньятов 1712 397
10 Дмитро Загородянський 1051 347
11 Марія Безпалько 1538 345
12 Гергій Нємцов 880 310
13 Марія Таран 884 299
14 Вікторія Вольховська 867 273
15 Ксенія Лисиця 925 270
48 Михайло Латиш 1330 257
17 Андрій Хіміч 886 256
18 Євгенія Ліханіна 949 247
132 Арина Проходько 824 245
20 Ангеліна Федорова 733 243
21 Марія Пасічник 1424 230
22 Володимир Мачак 635 223
23 Вікторія Рябченко 672 220
24 Віктор Сапай 720 220
25 Анастасія Жеганська 827 214
26 Анастасія Піцик 533 210
27 Вероніка Ломтєва 537 205
28 Іван Лосєв 608 194
29 Олександра Полховська 730 193
30 Жанна Ковальова 570 183
31 Льоля Пінєгіна 547 182
32 Дар’я Валющева 369 179
33 Міланія Гарькава 628 169
34 Олександра Боброва 417 165
35 Юлія Чорнобай 681 161
36 Ніна Магала-Ло 459 160
37 Софія Василенко 556 160
38 Святослав Ткаченко 375 151
39 Андрій Дашкевич 464 149
40 Всеволод Бураков 572 144
41 Олег Онипченко 465 139
42 Ростислав Панченко 588 139
43 Єлизавета Браславська 332 135
44 Яніта Певець 367 130
45 Михайло Грязнов 551 125
46 Богдана Площенко 599 125
47 Єлизавета Соболєва 358 124
49 Валерій Тимошенко 473 123
50 Анастасія Ткаченко 456 119
51 Дарина Коваль 455 117
52 Анастасія Махиня 568 117
53 Михайло Іотко 561 114
54 Данило Сивоконський 290 113
55 Уляна Обінякіна 501 113
56 Валерія Жиркевич 285 108
57 Єва Вінковська 402 107
58 Олександра Гломб 407 105
59 Єсенія Кузнецова 239 95
16 Мілана Шмигельска 575 94
60 Злата Бритвіна 419 94
61 Олександр Білокінь 412 94
62 Натаніель Майзлін 573 94
63 Орина Султанбекова 412 93
64 Кароліна Чернієнко 347 90
65 Ярослав Хлопенко 339 88
66 Марк Костіков 313 88
67 Єва Поверена 298 86
68 Наталія Помазанська 244 80
69 Софія Лях 667 80
70 Міра Нєрєтіна 302 79
71 Олексій Муха 261 79
72 Владислав Хлопенко 246 77
73 Софія Дударенко 244 77
74 Дар’я Храмцова 375 77
75 Софія Сосновська 267 75
76 Іван Дейнега 317 74
77 Іван Суровцев 248 73
78 Амелія Яковенко 365 69
79 Іван Мінайлов 352 69
80 Лев Скрипник 527 68
81 Ганна Харсун 198 67
82 Марія Обміняна 199 64
83 Олександра Боловіна 200 64
84 Даніїл Полуциганов 193 63
85 Марія Іванова 322 62
86 Анастасія Сладкова 302 61
87 Анастасія Бухтіярова 302 61
88 Лілія Чижмак 237 58
89 Ярослав Поліщук 347 58
90 Діана Стогнушенко 159 58
91 Дмитро Гречаний 293 57
92 Альона Сердюк 223 57
93 Данило Жуков 175 56
94 Софія Тимофєєва 192 55
95 Аркадій Петров 211 55
96 Поліна Пилипенко 230 54
97 Дарина Кіріченко 142 53
98 Дарина Біліченко 207 53
99 Кіра Місник 317 52
100 Стефанія Автономова 138 51
101 Абді Абдулькарім 138 51
102 Ксенія Лисовая 201 48
103 Маргарита Ліпіна 211 48
104 Ельдар Єфіменко 158 46
105 Єва Капінус 183 46
106 Юліана Сухачева 228 45
107 Дар’я Карпенко 145 45
108 Дарина Бондаренко 350 45
109 Серафіма Туріна 178 44
110 Євгенія Шапоренко 206 43
111 Марія Шаповал 174 42
112 Артем Мальцев 210 42
113 Михайло Бобирь 133 40
114 Поліна Шептун 366 39
115 Сюзанна Широян 179 39
116 Георгій Венглинський 153 37
117 Марія Голенко 225 36
9 Вероніка Бейнарович 314 35
118 Дар’я Бельченко 312 35
119 Маргарита Головко 131 35
120 Анфіса Тимошенко 168 35
121 Софія Солярчіна 108 34
122 Василина Сутуріна 115 33
123 Ілля Згерський 241 32
124 Аліна Кошова 241 32
125 Єлизавета Хабарлака 114 30
126 Єгор Самарський 190 30
127 Олександра Стахова 103 28
128 Михайло Джежело 167 26
129 Павліна Тітарс 134 25
130 Іван Мариняк 113 24
131 Анастасія Литвин 77 21
133 Еліна Анастасян 133 19
134 Дмитро Пташенчук 142 18
135 Анастасія Бессонова 443 18
136 Юлія Телешева 127 16
137 Софія Харсун 125 16
138 Даніїл Яковлев 95 16
139 Анна Комісарова 153 16
140 Поліна Шелкова 146 15
141 Давид  Лещінський 92 15
142 Єлизавета Мельнікова 84 14
143 Єлизавета Петюх 68 13
144 Олександра Максименкова 188 13
145 Альона Волошина 98 12
146 Руслан Гавриляк 130 12
147 Вікторія Коновалова 87 10
148 Меланія Морозова 99 10
149 Анна Приймак 73 9
150 Анастасія Михайльо 117 9
151 Марія Шевченко 72 8
152 Микита Ткаченко 58 8
153 Володимир Михайленко 162 8
154 Марія Кирпенко 125 7
155 Володимир Тимошенко 57 7
156 Андрій Перебоєв 56 6
157 Поліна Книгіна 76 6
158 Софія Кушнір 40 6
159 Ярослава Петрова 52 5
160 Валерія Сагайдак 40 5
161 Евеліна Ілляшенко 77 5
162 Дар’я Бородаєва 73 4
163 Даяна Терещенко 52 4
164 Михайло Верташ 64 4
165 Андрій Мешко 92 4
166 Варвара Карелкіна 61 3
167 Дмитро Вошкулат 57 3
168 Іван Васильєв 40 3
169 Максим Жуков 38 3
170 Марк Сєров 44 3
171 Єлизавета Кривоніс 54 3
172 Іванна Книш 50 2
173 Дмитро Вишневський 34 2
174 Іван Воєводін 60 2
175 Міріам Лопаткіна 52 2
176 Єлизавета Декусар 63 2
177 Дар’я Меркулова 62 2
178 Олексій Грабенко 77 1
179 Тетяна Оман 68 1

 

Номінація “Інструментальна музика (струнні інструменти)”
Конкурсант Кількість переглядів Кількість лайків станом на 17.06.2020
1 Даніїл Никифоренко 1 284 426
2 Марія Воробйова 1 167 384
3 Ярослав Романюк 1 550 379
4 Микита Яловенко 928 327
5 Поліна Пяшинцева 1 187 303
6 Анастасія Гаврилова 812 239
7 Соломія Тимчук 981 232
8 Ілля Кухтій 674 189
9 Вадим Галярета 761 185
10 Іван Костенко 727 183
11 Олександр Єременко 739 181
12 Святослав Шмельков 476 181
13 Гліб Ковальський 586 181
14 Анастасія Бондарчук 907 177
15 Дар’я Гаврилова 454 171
16 Юрій Серомашенко 652 161
17 Софія Міневич 680 159
18 Юлія Кішінська 482 152
19 Емілія Юшковська 489 141
20 Євген Грищенко 442 141
21 Єлизавета Єрмолаєва 541 131
22 Наталья Мерцева 324 131
23 Ольга Кутакова 327 131
24 Лілія Ярош 378 123
25 Карина Воскобойникова 537 122
26 Софія Дейнега 487 115
27 Тетяна Савіна 388 115
28 Олексій Кошевий 389 114
29 Артем Веселов 462 113
30 Михайло Проценко 378 112
31 Володимир Сєньков 312 110
32 В’ячеслав Забашний 357 107
33 Лілія Медведєва 407 105
34 Дарина Пащенко 321 101
35 Вероніка Ладохіна 257 98
36 Вероніка Неклеса 364 94
37 Соня Котова 403 88
38 Поліна Кухаренко 209 84
39 Анна Броян 340 83
40 Іван Федоренко 187 79
41 Софія Тарасюк 209 75
42 Кристина Клименко 271 74
43 Єлизавета Чумак 262 72
44 Марія Пальчик 312 70
45 Орина Багнюк 235 64
46 Наталія Крупенко 230 62
47 Дар’я Вітковська 187 61
48 Євгенія Боровець 202 51
49 Петро Войт 205 51
50 Алеся Савченко 284 50
51 Анастасія Ткачук 267 47
52 Валерия Чабан 142 46
53 Артур Султанбеков 147 44
54 Вікторія Гузенко 151 44
55 Аліна Охонько 258 43
56 Нікіта Мишегребов 126 39
57 Олександр Педан 174 39
58 Артем Калганков 331 38
59 Поліна Лобзенко 135 38
60 Катерина Федоряка 157 36
61 Данило Шевчук 103 32
62 Дар’я Шипунова 145 32
63 Богдан Саміщенко 171 31
64 Роман Урман 124 30
65 Юлія Бордукова 113 30
66 Катерина Михайлова 82 30
67 Єлизавета Клименко 105 29
68 Михайло Кащін 129 29
69 Тимофій Потеряйло 124 29
70 Георгій Калязін 154 28
71 Тимур Малигін 98 28
72 Ярослав Герасименко 139 28
73 Надія Доманська 98 25
74 Павло Дмитренко 104 24
75 Магомед Цечоєв 93 23
76 Дарина Кравець 74 21
77 Дмитро Баглай 115 21
78 Марія Хоменко 67 21
79 Іван Мокрецький 100 20
80 Катерина Вальчук 56 18
81 Никон Крат 68 17
82 Володимир Турлюн 60 16
83 Марк Шароваров 69 16
84 Варвара Крат 81 15
85 Георгій Соян 72 11
86 Марія Колісник 48 8
87 Микита Кириченко 83 8
88 Поліна Руднева 84 7
89 Діана Бень 43 6
90 Софія Ульман 62 5
91 Іван Романюта 50 4
92 Денис Ганзюк 52 3
93 Аліна Туголукова 38 3

 

Номінація “Власноруч”
Конкурсант Кількість переглядів на Ютуб Кількість лайків станом на 17.06.2020
1 Софія Мацук  779 581
2 Єлизавета Шевченко 1 335 335
3 Анастасія Костюк 664 231
4 Євгенія Голенко 720 213
5 Маргарита Кочан 505 175
6 Віра Семенова 551 152
7 Анна Коломіець 567 147
8 Артемій Москаленко 562 102
9 Діана Каторайчик 349 100
10 Павло Ступаков 295 98
11 Артем Веселов 512 96
12 Надія Півень 524 91
13 Марія Обміняна 323 82
14 Мирослава Кошова 186 69
15 Олександра Сідак 427 64
16 Софія Іваненко 224 49
17 Марія Борцова 177 36
18 Дар’я Тинина 206 32
19 Олександр Міщенко 266 25
20 Марк Волков 98 20
21 Вероніка Волкова 86 20
22 Данило Гайсенок 90 12
23 Катерина Белова 119 5
24 Гліб Гребеньков 69 4
25 Анна Тимошенко 73 3
26 Марія Тонкошкур 61 3
27 Анастасія Нагорна 68 2
28 Олександр Завiзiон 66 2
29 Мілана Захарова 67 2
30 Кирило Бутенко 65 1
31 Анна Горбунова 77 0

 

Номінація “Творчі колективи (будь-який жанр)”
№ п/п Конкурсант Кількість переглядів Кількість лайків станом на 17.06.2020
1 Клуб спортивного танцю “Тандем” 3516 843
2 Клуб спортивного бального танцю “Грація” 3114 525
3 Камерний хор “Срібні голоси” 1231 522
4 Дитячий хор “Color MuSic” 2560 497
5 Лада та Лалі Буднікови 1528 481
6 Анна Лямченкова i Полiна Тимошенко 1705 402
7 Валерія Кошара та Христина Кузьменко 940 305
8 Ансамбль гітаристів молодших класів ДДМШ 16 909 255
9 Хор старших класів ДМШ №17 582 203
10 Іван Фурманчук та Ілля Моргошия 572 188
11 Зразковий дитячий театр Чарівний міст гурт “Селфі” 445 134
12 Олександра Чеснова та Ангеліна Мартюшенко 409 122
13 Хор Дніпровської дитячої музичної школи № 11 629 121
14 Дарія Барко, Тетяна Барко, Ганна Барко 341 120
15 Вокальний ансамбль “Нотки” 343 104
16 Тріо “Фарби” 414 84
17 Анна та Вероніка Федулови 294 84
18 Богдан та Артем Дімури 343 83
19 Художні електроніки 205 75
20 Дарина Бондаренко та Дмитро Собильський 172 75
21 Тріо скрипалів Є. Чумак І. Підберезна Д. Якимчук 194 65
22 Ольга Морозова та Ізабель Левіна 302 63
23 Клас сольного співу Дніпровської дитячої музичної школи №16 220 61
24 Ансамбль “СИЛУЕТ” 196 59
25 Данило та Ілля Варфомомєєви 239 57
26 Ванесса Гнатушенко, Марія Крутікова 223 50
27 Дар’я Куценко та Олександр Куценко 169 48
28 Юлія Черкас та Дар’я Чумакова 107 46
29 Хор учнів молодших класів 231 39
30 гурт “PUDRA 181 35
31 Дана Шаповал 100 34
32 О.Андрієнко та А.Демченко 269 23
33 Дует Верташ 69 23
34 Театр песни “Аура” молодша група 105 18
35 Плахотник Єлизавета та Плахотник Людмила 54 11
36 Ансамбль “Ластівка” 92 8
37 Народний ансамбль танцю “РОВЕСНИК” 63 6
38 Танцювальний колектив Імпульс 93 5
39 Гаванна 85 5
40 Міла та Ліза Плахотник 68 5
41 Христина і Артур Моспан 64 5
42 Коллектив “СЕТ” 57 5
43 Павло Шмігель, Віталій Шмігель 50 5
44 Ансамбль інструментальної музики “Розмальовка” 42 5
45 Софія Ряба та Таісія Поліська 51 2
46 Євєліна Волок та Мідея Мірзаханова 49 2
47 Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю “Алегро” 43 2
48 Ансамбль “Music flash” 55 1
49 Зразковий хореографічний колектив ПЕРЛИНА 57 0
Поделиться с друзьями