Положення про проведення І міського відкритого дистанційного творчого конкурсу «#НАШІЗІРОЧКИ»

Положення

про проведення І Міського відкритого дистанційного

творчого конкурсу «#НАШІЗІРОЧКИ»

  1. Загальні положення

1.1. І Міський відкритий дистанційний творчий конкурс «#НАШІЗІРОЧКИ» (далі – Конкурс) – творчий захід, проведення якого передбачає проведення творчих змагань за участю талановитих дітей та молоді, що мешкають у Дніпрі та за його межами. Конкурс проводиться заочно за поданими відеоматеріалами конкурсантів.

1.2. Організатор конкурсу – управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

1.3. Підстава проведення конкурсу – Комплексна програма розвитку галузі культури міста Дніпра на 2016 – 2020 роки, затверджена рішенням Дніпровської міської ради від 30.03.2016 № 27/5 (зі змінами).

1.4.Офіційний сайт конкурсу – nz2020.dp.ua

 

  1. Мета Конкурсу:

– пошук та підтримка талановитих і обдарованих дітей та молоді;

– створення для дітей та молоді можливість творчого спілкування та подальшого розвитку їх таланту в умовах карантину;

– впровадження нових підходів в організації та проведенні творчих конкурсів.

 

  1. Умови та порядок проведення Конкурсу

3.1. Участь у конкурсі безкоштовна.

3.2. Взяти участь у конкурсі може будь яка особа (віком від 6 до 17 років), або творчий колектив (не менше двох третин учасників якого є особами віком від 6 до 17 років), що мешкають в Дніпрі або за його межами. Одна особа може подати тільки одну індивідуальну заявку на один конкурсний номер.

3.3. Для участі в конкурсі необхідно заповнити заявку на офіційному сайті конкурсу nz2020.dp.ua та додати відео конкурсного номеру. Відео номеру повинно мати достатньо якісні звук та зображення. Організатор конкурсу залишає за собою право не допустити до участі у конкурсі конкурсні номери, які мають недостатньо якісне відео.

3.4. Відео конкурсного номеру повинно бути записано не раніше 11 березня 2020 року, тобто до оголошення в Україні карантину.

3.5.Тривалість конкурсного номеру не повинно перевищувати 6 хвилин.

3.6. Номінації Конкурсу:

3.6.1. Вокал

До участі у номінації допускаються конкурсні номери будь-якого індивідуального співу – академічний спів, естрадний спів, народний спів тощо.

3.6.2. Інструментальна музика (клавішні інструменти).

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального виконання твору на будь-якому клавішному інструменті – фортепіано, синтезатор, акордеон, баян тощо.

3.6.3. Інструментальна музика (струнні інструменти).

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального виконання твору на будь-якому струнному інструменті – гітара, домра, балалайка, віолончель, контрабас, скрипка, цимбали, бандура, тощо.

3.6.4. Інструментальна музика (духові та ударні інструменти).

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального виконання твору на будь-якому духовому або ударному інструменті – труба, тромбон, кларнет, флейта, саксофон, фагот, гобой,  валторна, ксилофон, барабани тощо.

3.6.5. Творчі колективи (будь-який жанр).

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з колективного виконання твору у будь якому жанрі: вокал, інструментальна музика, вокально-інструментальний жанр, інші прояви колективної творчості.

3.6.6. Оригінальний жанр та театральне мистецтво.

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального або колективного виконання театрального твору (монологи, діалоги, вистави, уривки з вистав, сценічні театральні мініатюри) або твору оригінального жанру (циркове мистецтво, робота з тваринами, міми та клоуни, ілюзіоністи), творів ораторського мистецтва (декламування віршів та прози тощо) інших проявів відповідної творчої активності.

3.6.7. Хореографія.

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального або колективного виконання будь-якого хореографічного конкурсного номеру: сучасна, народна, класична хореографія, балет, повітряна гімнастика, акробатика тощо.

3.6.8. Власноруч.

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального або колективного виконання конкурсного номеру, що передбачає створення будь якого матеріального предмету (твору), що має певну художню цінність – картини, виробу декоративно-прикладного мистецтва, доробки тощо.

У цій номінації надається відео, що фіксує процес виготовлення (створення) відповідного предмету (твору).

3.7. Кінцевий термін подачі заявок – до 01 червня 2020 року.

Заявки, що подані після кінцевого терміну, не розглядаються.

3.8. Подаючи заявку конкурсант надає згоду на обробку власних персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та використання відео конкурсного номеру на інтернет-ресурсах організатора конкурсу.

3.9. Графік проведення конкурсу:

До 01 червня 2020 року – прийом заявок на офіційному сайті конкурсу nz2020.dp.ua.

02 червня – 07 червня 2020 року – робота професійного журі з поданими заявками (дистанційно).

02 червня – 07 червня 2020 року – відкрите голосування за конкурсні номери на офіційному сайті конкурсу nz2020.dp.ua.

08 червня 2020 року – оприлюднення результатів конкурсу (за результатами роботи професійного журі та відкритого голосування на офіційному сайті конкурсу nz2020.dp.ua.

 

  1. Професійне журі Конкурсу.

4.1. Оцінювання учасників здійснює професійне журі, склад якого формується оргкомітетом окремо до кожної номінації.

4.2. До складу професійного журі можуть залучатися відомі у місті професійні музиканти, виконавці, хореографи, митці, майстри образотворчого і народного мистецтва тощо.

4.3. Критерії оцінювання професійним журі:

– рівень виконавської майстерності;

– рівень складності конкурсного номеру;

– оригінальність та креативність виконавця або колективу;

– сценічна культура та загальне враження від виконання номеру.

4.4. Шкала оцінювання професійним журі – двадцятип’ятибальна. За результатами оцінювання визначається середня оцінка за кожним критерієм оцінювання та середня оцінка конкурсного номеру.

 

  1. Призовий фонд конкурсу.

За результатами оцінювання в кожній номінації передбачається присудження наступних відзнак конкурсу:

За результати роботи професійного журі (за розміром загального балу конкурсного номеру):

Гран-Прі

I місце

II місце

III місце

«Глядацька симпатія».

За результатами відкритого голосування на офіційному сайті конкурсу nz2020.dp.ua (найбільша кількість лайків 👍 конкурсного номеру):

Володарі відзнак отримують пам’ятний диплом та цінний подарунок. За рішенням професійного журі окремі відзнаки в певних номінаціях можуть не присуджуватись, або дублюватись у разі отримання однакової кількості балів  різними конкурсними номерами.

Володарям відзнак пам’ятні дипломи та цінні подарунки будуть направлені поштовим зв’язком за рахунок організатора.

 

  1. Результати конкурсу.

Результати конкурсу оприлюднюються не пізніше 08 червня 2020 року на офіційному сайті конкурсу  nz2020.dp.ua

 

  1. Фінансування Конкурсу.

Фінансування Конкурсу здійснюється за рахунок міського бюджету міста Дніпра, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Поделиться с друзьями