Підсумки І Міського відкритого дистанційного творчого конкурсу «#НАШІЗІРОЧКИ» 2020 року

Номінація «Вокал»

 

Гран-Прі

Жиркевич Валерія, естрадний вокал, «Hit The Road Jack» – 293 бали

I місце

Шептун Єлизавета, академічний вокал, «Два потоки з Чорногори» – 292 бали

I місце

Бойко Катерина, естрадний вокал, «Цвіте терен» – 292 бали

II місце

Радченко Єлизавета, академічний вокал, П. Чайковський «Я тебе ничего не скажу» – 290 бали

 

 

III місце

Чаус Олеся, народний вокал, «Річенька» – 275 балів

«Глядацька симпатія» конкурсу у номінації «Вокал» Смірнова Олександра з номером «Намалюй» (1338 лайки)

Номінація

«Інструментальна музика (духові та ударні інструменти)»

Гран-Прі

Халілов Тимур, (труба), Й. Гайдн. Концерт Мі бемоль мажор для труби з оркестром, 2 частина «Анданте» – 299 балів

I місце

Кухаренко Сергiй, (кларнет), «Bei Mir Bist Du Shön-Sholomon Secunda» – 285 балів

II місце

Ляшевич Анастасія, (флейта), М. Лисенко, фрагмент з «Фантазії на дві українські народні теми» – 282 бала

III місце

Самофал Мирослава, (флейта). Ф. Верачині “Ларго” – 281 бал

«Глядацька симпатія» конкурсу у номінації «Інструментальна музика (духові та ударні інструменти)» Олександр Журавель з Програмою Rolf Lovland ,,Songfrom Secret Garden” (2175 лайків)

 

Номінація «Творчі колективи (будь-який жанр)»

 

Гран-Прі

Дует Федулови Вероніка та Анна з вокальним номером “Can You Feel the Love” – 265 балів

I місце

Бондаренко Дарина та Собильський Дмитро з інструментальним номером «Chiguilin de bachin»  – 250 балів

 

II місце

Клуб спортивного бального танцю «Грація», (кер. Сагайдак Крістіна та Котенко Валентина) (бальна хореографія) з номером «З Україною в серці!»  – 246 балів

 

III місце

Клуб спортивного танцю «Тандем» (бальна хореографія) з номером «Над землею тумани» – 242 бали

«Глядацька симпатія» конкурсу у номінації «Творчі колективи (будь-який жанр)» Клуб спортивного танцю «Тандем» з номером «Над землею тумани» (843 лайки)

 

Номінація «Власноруч»

 

Гран-Прі

Тимошенко Анна, (декоративно-прикладне мистецтво), Фантазія за мотивами роботи К. Білокур”Кавун, квіти та морква” – 287 балів

I місце

Тинина Дар’я, (графіка), робота «Falling Down» – 284 бали

II місце

Москаленко Артемій, (графіка), робота «Коронавірусні метаморфози» – 281 бал

III місце

Семенова Віра, (живопис) робота «Таємниці Всесвіту» – 279 балів

«Глядацька симпатія» конкурсу у номінації «Власноруч» Софія Мацук (живопис) з роботою «Кульбабки» (586 лайки)

 

Номінація

«Оригінальний жанр та театральне мистецтво»

Гран-Прі

Не присуджено

I місце

Васильєва Орина, (театральне мистецтво),  Ю. Друніна «Зінка» – 273 бали

II місце

Кліменко Катерина(театральне мистецтво), П. Глазовий «Заяче кохання» – 267 балів

III місце

Сумарюк Кароліна, (оригінальний жанр), «My heart will go on» – 262 бали

«Глядацька симпатія» конкурсу у номінації «Оригінальний жанр та театральне мистецтво» Дар’я Бабенко (оригінальний жанр) з номером «Рожеві мрії» (724 лайки)

 

Номінація «Хореографія»

 

Гран-Прі

Макаренко Каріна, (сучасна хореографія), з номером «Заманили», хореографія О.Матвієнко – 277 балів

I місце

Чеснова Олександра, (сучасна хореографія), з номером «Колесо Сансари» – 274  бали

 

II місце

Хоменко Єлизавета, (сучасна хореографія), з номером «Та, що танцює під дощем»  – 268  балів

 

III місце

Пашкевич Маргарита, (сучасна хореографія), з номером «Світло моєї зірки» – 266 балів

 

«Глядацька симпатія» конкурсу у номінації «Хореографія» Мовчан Юлія з номером «”Look at me”» (634 лайки)

 

Номінація

«Інструментальна музика (клавішні інструменти)»

Гран-Прі

Тимошенко Валерій, (акордеон), з номером «Веретено» – 295 балів

 

I місце

Латиш Михайло,(фортепіано), з номером «Музичний момент» – 294 бали

 

II місце

Стогнушенко Діана, (фортепіано), з номером  «Арфа» – 293 бали

 

III місце

Горнак Тетяна, (фортепіано), з номером  «Хуртовина» – 288 бали

 

«Глядацька симпатія» конкурсу у номінації «Інструментальна музика (клавішні інструменти)» Зирянова Вероніка (фортепіано), з конкурсним номером ««Denes Agay»» (1491 лайк)

 

Номінація

«Інструментальна музика (струнні інструменти)»

Гран-Прі

Кутакова Ольга, (скрипка), М. Скорик «Мелодія» – 286 балів

 

I місце

Галярета Вадим, (скрипка), Ф Крейслер, Прелюдія і аллегро в стилі Г. Пуньяні – 277 балів

 

II місце

Никифоренко Даніїл, (скрипка), авторська композиція «Танго» – 271 бал

 

III місце

Урман Роман, (гітара), М. Флейтман «Романс без слів» – 264 бала

 

«Глядацька симпатія» конкурсу у номінації «Інструментальна музика (струнні інструменти)» Даніїл Никифоренко (скрипка), з номером авторська композиція «Танго» (426 лайків)

 

Поделиться с друзьями