ГОЛОСУЙ ЗА КОНКУРСНЕ ВІДЕО

на YouTube канал “Культура Дніпра”

Став лайк 👍 під улюбленим номером!

Конкурсний номер, який набере більшу кількість лайків отримає Приз “Глядацька симпатія”!

ВОКАЛ

До участі у номінації допускаються конкурсні номери будь-якого індивідуального співу – академічний спів, естрадний спів, народний спів тощо.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА (клавішні інструменти)

До участі у номінації допускаються конкурсні номери будь-якого індивідуального співу – академічний спів, естрадний спів, народний спів тощо.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА (струнні інструменти)

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального виконання твору на будь-якому струнному інструменті – гітара, домра, балалайка, віолончель, контрабас, скрипка, цимбали, бандура, тощо.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА (духові та ударні інструменти)

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального виконання твору на будь-якому духовому або ударному інструменті – труба, тромбон, кларнет, флейта, саксофон, фагот, гобой, валторна, ксилофон, барабани тощо.

ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ (будь який жанр)

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з колективного виконання твору у будь якому жанрі: вокал, інструментальна музика, вокально-інструментальний жанр, інші прояви колективної творчості.

ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР ТА ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального або колективного виконання театрального твору (монологи, діалоги, вистави, уривки з вистав, сценічні театральні мініатюри) або твору оригінального жанру (циркове мистецтво, робота з тваринами, міми та клоуни, ілюзіоністи), творів ораторського мистецтва (декламування віршів та прози тощо) інших проявів відповідної творчої активності.

ХОРЕОГРАФІЯ

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального або колективного виконання будь-якого хореографічного конкурсного номеру: сучасна, народна, класична хореографія, балет, повітряна гімнастика, акробатика тощо.

ВЛАСНОРУЧ

До участі у номінації допускаються конкурсні номери з індивідуального або колективного виконання конкурсного номеру, що передбачає створення будь якого матеріального предмету (твору), що має певну художню цінність – картини, виробу декоративно-прикладного мистецтва, доробки тощо.

Поделиться с друзьями